Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Profesinio meistriškumo konkursai

2017 m. kovo 15 – 23 d. technologijų ir verslo skyriuje vyko profesinio meistriškumo konkursai, kurių metu mokiniai  atliko praktines užduotis ir tapo geriausiais specialistais.

GERIAUSIAS DAILIŲJŲ ODOS DIRBINIŲ GAMINTOJAS (DO-1)

1 vieta - Vaida Moldovan (konkursui parengė mokytoja metodininkė K. Uginčienė)

2 vieta – Jolanta Vilutytė

3 vieta – Jurgita Gasiūnė

GERIAUSIAS SIUVĖJAS (SI-2)

1 vieta – Giedrė Alminė (konkursui parengė vyr. profesijos mokytoja J. Krych)

2 vieta – Živilė Aniukštytė

3 vieta – Unė Surkytė

GERIAUSIAS APEIGŲ IR ŠVENČIŲ ORGANIZATORIUS (Ap-11)

1 vieta – Elžbieta Antropnik (konkursui parengė vyr. profesijos mokytoja Z. Žvalionienė)

2 vieta – Inga Baranauskaitė

3 vieta – Samanta Kerulytė

3 vieta – Rūta Ivanauskaitė                                         

 

GERIAUSIAS FOTOGRAFAS (F-53)

1 vieta – Samanta Rakitaitė (konkursui parengė profesijos mokytoja metodininkė St. Butrimienė)

2 vieta – Gintarė Grigaitė

3 vieta – Šarūnas Baranauskas

GERIAUSIAS INTERJERO APIPAVIDALINTOJAS (I-11)

1 vieta – Diana Vitkovskytė (konkursui parengė profesijos mokytoja metodininkė D. Pociūtė)

2 vieta – Živilė Černiauskaitė

2 vieta – Ernestas Tamašauskas

3 vieta – Žaneta Guraitė

GERIAUSIAS VIZUALINĖS REKLAMOS GAMINTOJAS (R-9)

1 vieta – Modestas Kisielis (konkursui parengė vyr. profesijos mokytoja I. Andriulionytė)

2 vieta – Diana Liachovičiūtė

2 vieta – Mindaugas Kartanas

3 vieta – Diana Gabriūnaitė

GERIAUSIAS FLORISTAS (FL-22)

1 vieta - Lijana Lepeškaitė (konkursui parengė profesijos mokytoja metodininkė V. Girdziušienė)

2 vieta - Gražina  Vasiljeva

3 vieta - Lolita Dirginčienė

GERIAUSIAS SOCIALINIO DARBUOTOJO PADĖJĖJAS (SD-8)

1 vieta – Marija Panavaitė (konkursui parengė profesijos mokytoja G. Baranskienė)

2 vieta – Greta Vasilionok

3 vieta – Loreta Dvinelytė

 

GERIAUSIAS VERSLININKAS

 

1 vieta – Marta German (VF-54) (konkursui parengė mokytoja metodininkė V. Ščitienė)

2 vieta – Irena Čečėnikova (M-4)

3 vieta – Kamilė Baliukonytė (VF-54)



Parengė technologijų ir verslo skyriaus vedėja Valerija Griziūnienė

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema