Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Renkame geriausius

GERIAUSIO GAMTOS IR SOCIALINIŲ MOKSLŲ ŽINOVO RINKIMAI

   2018 m. lapkričio 5 d. organizuoti geriausio gamtos ir socialinių mokslų žinovo rinkimai. Šio renginio tikslas - išsiaiškinti geriausią gamtos ir socialinių mokslų žinovą, gebantį socialinių bei gamtos mokslų žinias taikyti pasirinktoje profesijoje. Konkursui užduotis rengė ir darbus vertino chemijos, istorijos, geografijos, biologijos bei technologijų mokytojai. Geriausia gamtos ir socialinių mokslų žinove tapo VHK-23 grupės mokinė Agata.

Skaityti daugiau...

Atvirų durų dienos

2018 m. lapkričio 5 - 8 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre įvyko atvirų durų dienos. Svečiai iš pagrindinių, vidurinių mokyklų susipažino su centre ruošiamomis specialybėmis, pamatė centro praktinio mokymo dirbtuves, kabinetus, grožio salonus.
Taip jau sutapo, kad tą savaitę buvo atidaryta fotografijų paroda „Šviesos kelionė kopomis“ (profesijos mokytoja Jogailė Butrimaitė) ir fotografai buvo pasveikinti su trečiąja vieta tarptautinėje fotografijos parodoje.

Skaityti daugiau...

MMB „Žvilgsnis 360°“

2018-10-24 vyko VFL-23 gr. mokinių verslo praktinio mokymo modulio pristatymas. Tai mokinių mokomosios bendrovės „Žvilgsnis 360°“ veiklos apžvalga ir pasiektų rezultatų į(si)vertinimas. Ši bendrovė buvo įkūrusi virtualios realybės kampelį, kur centro bendruomenės nariai ir svečiai galėjo mėgautis nerealiais vaizdiniais ir pojūčiais žiūrėdami filmus bei žaisdami žaidimus virtualios realybės akinių pagalba. Mokinių veiklas koordinavo ir juos konsultavo ekonomikos profesijos mokytoja metodininkė Vaiva Ščitienė.

Pirmakursių krikštynos 2018

2018 m. spalio 10 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre vyko kasmetinės pirmakursių krikštynos. Jų metu kiekviena grupė turėjo atlikti tam tikras užduotis, kurias jiems buvo paruošę mokinių tarybos nariai. Krikštynų pabaigoje visi turėjo garsiai pasakyti priesaiką.

Sėkmės jums linki mokinių taryba bei visi antro ir trečio kurso mokiniai.

 

 

  

 

Skaityti daugiau...

FOTOGRAFO DIENA

2018 m. gegužės 22 d. centre vyko Fotografo diena. Šiais metais mus aplankė fotografas Tadas Kazakevičius, kuris sako, kad „fotografija – tarsi tapyba, šviesa ir žmogus – esminiai dažai“. Jis pristatė savo darbus, papasakojo asmeninę sėkmės istoriją.

Skaityti daugiau...

Paskutinis skambutis

Gegužės 28 d. nuskambėjo paskutinis skambutis 12-ų klasių mokiniams. Abiturientų grupės: VHK-19 (grupės vadovė Giedrė Trembo), VHK-21 (grupės vadovė Violeta Sinkevičienė), VK-108 (grupės vadovė Loreta Menčinskaitė), VF-54 (grupės vadovė Valentina Pašakinskienė) ir VFL-23 (grupės vadovė Nijolė Kutkienė) po paskutinės pamokos į šventiškai papuoštą aktų salę įžengė pro vienuoliktokų pakeltas tautines  juostas. Paskutinio skambučio šventę organizavo AP-12 grupės mokiniai (profesijos mokytoja Zina Žvalionienė). Abiturientus sveikino ir sėkmės brandos egzaminuose linkėjo bendrojo ugdymo (gimnazijos) skyriaus vedėja Rita Matulevičienė. Skambėjo nuostabios dainos, kurias atliko AP-11 grupės mokinė, respublikinių konkursų laureatė Neringa Sukauskaitė. Jai akomponavo dainavimo būrelio vadovė Lina Vaikuvienė. Žaismingi šventės vedėjai Regimantas ir Paulina abiturientams pateikė muzikinių užduočių, o nominacijos buvo teikiamos ne tik geriausiems mokiniams, bet ir mokytojams, grupių vadovams. Buvo perduotas testamentas centro vienuoliktokams. Laimingo kelio į brandos egzaminus linkėjo centro direktorė Rita Pečiukaitytė.

Skaityti daugiau...

Dalyvavome Vilniaus miesto profesinių mokyklų mokinių protų kovose

Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje gegužės 4 d. vyko Vilniaus miesto profesinių mokyklų mokinių protų kovos „Surink tą šviesą nuo darbų ir meilės / ir pamatysi žmones...“ (Just. Marcinkevičius), skirtos Lietuvos 100-mečiui paminėti. Renginio tikslas – įtvirtinti lietuvių literatūros žinias, pritaikyti jas praktiškai, padėti dvyliktokams pasirengti lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminui. Užduotis protų kovoms rengė penkių Vilniaus profesinių mokyklų lietuvių kalbos mokytojos. Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų centro gimnazistės – Ieva Aniščenkaitė, VK-108 gr., Austėja Juronaitė, VF-54 gr., Gabija Petrauskaitė, VF-54 gr., Kotryna Mikalkevičiūtė, VHK-19 gr., Diana Baginskaitė, VFL-23 gr. Buvo sudarytos mišrios komandos (skirtingų profesinių mokyklų mokinių), dalyviams teko atsakinėti į įvairius klausimus, kurie buvo parengti atsižvelgiant į lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino programą. Dalyvavimas protų kovose mokiniams ne tik padėjo prisiminti lietuvių literatūros rašytojus ir jų kūrinius, bet ir skatino bendradarbiauti, kritiškai mąstyti.

Skaityti daugiau...

Viktorina „Žinau, moku ir gebu“

2018 m. balandžio 23 d. vyko jubiliejinė viktorina „Žinau, moku ir gebu“, kuri jau suskaičiavo dešimtus metus. Džiugu, jog šios viktorinos iniciatorė Nijolė Malinauskienė pavertė šį renginį tradiciniu, kuris kasmet specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams suteikia šiltas buvimo kartu, bendravimo džiaugsmo, pasididžiavimo žinių demonstravimu akimirkas.

Skaityti daugiau...

Padėkos vakaras, skirtas geriausių mokinių tėvams

2018 m. balandžio 26 d. vyko tradicinis „Geriausių mokinių tėvams padėkos vakaras“, kuris prasidėjo gražiu apeigų organizatorių bei mados teatro mokinių pasirodymu. Jiems vadovavo profesijos mokytoja Zina Žvalionienė. Po to centro direktorė Rita Pečiukaitytė garbingai įteikė atvykusiems mokinių tėvams padėkos raštus. Prie šio renginio taip pat prisidėjo profesijos mokytojai: Daiva Motiejūnaitė (padėkų ir kvietimų paruošimas), Virginija Misiūnienė (stalo dekoras), Valentina Pašakinskienė, Violeta Sinkevičienė ir Nijolė Umbrasienė (stalo paruošimas), Eugenija Jovaišaitė (vakaronės organizavimas), Saulius Sauleika (fotosesija). Ačiū mokytojams!

Skaityti daugiau...

TURNYRAS „PINIGŲ SRAUTAS“

2018 m. kovo 20 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre vyko Vilniaus miesto profesinio mokymo įstaigų stalo žaidimo „PINIGŲ SRAUTAS“ mokinių ir mokytojų turnyras, kurį organizavo ir vedė ekonomikos bei verslo pagrindų profesijos mokytoja metodininkė Vaiva Ščitienė.

Skaityti daugiau...

F-53 grupės mokiniai fotografavo Vilniaus dailės akademijos galerijoje ,,ARgenTum“ eksponuojamus autorinės juvelyrikos darbus

Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro fotografo specialybės II kurso F-53 grupės mokiniai: Gintarė Grigėnaitė, Indrė Šernaitė, Laima Viršilaitė, Ilona Baniuševič, Mariuš Pyž, kuruojami specialybės mokytojos Jogailės Butrimaitės, fotografavo Vilniaus dailės akademijos galerijoje ,,ARgenTum“ eksponuojamus autorinės juvelyrikos darbus. Buvo fotografuojami šių autorių darbai: Kristinos Dulevičiūtės, Sigito Virpilaičio, Jurgitos Erminaitės-Šimkuvienės, Eglės Bacevičiūtės, Solveigos Krivičienės.

Skaityti daugiau...

Rieda margučiai

2018 m. kovo 29 d. vaikų kambaryje „Aitvariukas“ tvyrojo Velykų nuotaika. Auklės su mažyliais dažė margučius. Įvertinkite, ar mums pavyko! Gražių pavasario švenčių.

Skaityti daugiau...

Apeigų ir švenčių organizatoriaus diena 2018 „Mūsų dienos kaip šventė“

2018 m. kovo 29 d. mūsų centro Apeigų ir švenčių organizatoriai (Ap-12 grupė, profesijos mokytoja Z. Žvalionienė) šventė savo profesijos dieną. Anksti ryte visus pasitiko Mimai. Per pertraukas vyko linksmos fotosesijos su įvairiais personažais: Čarliu Čaplinu, Mirtiše iš Adamsų šeimynėlės, Pagone, Harley Quinn ir Jokeriu, Juodąja gulbe, Klasicizmo ir Baroko atstovėmis, Linksmuoju pingvinu ir Vikingu.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema