Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Padėkos vakaras, skirtas geriausių mokinių tėvams

2019 m. balandžio 18 d. vyko tradicinis „Geriausių mokinių tėvams padėkos vakaras“, kuris prasidėjo apeigų ir švenčių organizatorių surengtu spektakliu tema „Visada kartu“ (profesijos mokytoja Zina Žvalionienė). Po to centro direktorė Rita Pečiukaitytė ir pavaduotoja ugdymui Sigita Kutienė garbingai įteikė atvykusiems mokinių tėvams padėkos raštus.

Skaityti daugiau...

Apeigų ir švenčių organizatoriaus diena

2019 m. kovo 28 d. būsimieji apeigų ir švenčių organizatoriai (Ap-13 grupė ir profesijos mokytoja Z. Žvalionienė) nutarė paminėti savo profesijos dieną su socialiniais partneriais ir buvusiais šios profesijos mokiniais. Renginyje dalyvavo centro direktorė Rita Pečiukaitytė, pavaduotoja Sigutė Kutienė, skyriaus vedėja Valerija Griziūnienė, profesijos mokytoja Rūta Varnienė.

Skaityti daugiau...

Dalyvavome Vilniaus miesto profesinių mokyklų mokinių protų kovose

Vilniaus technologijų mokymo centro Informacinių ir vizualinių technologijų skyriuje balandžio 17 d. vyko Vilniaus miesto profesinių mokyklų mokinių protų kovos „Jei nori surasti gyvenimo kelią, ieškok jo taurių knygų puslapiuose“, skirtos J. Tumo-Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms. Renginio tikslas – įtvirtinti lietuvių literatūros žinias, pritaikyti jas praktiškai, padėti dvyliktokams pasirengti lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminui. Užduotis protų kovoms rengė penkių Vilniaus profesinių mokyklų lietuvių kalbos mokytojos. Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų centro gimnazistės – Laura (VHK-23 gr.), Žana (VF-55 gr.), Kornelija (VF-55 gr.), Saulė (VK-114 gr.), Karolina (VK-114 gr.). Buvo sudarytos mišrios komandos (skirtingų profesinių mokyklų mokinių), dalyviams teko atsakinėti į įvairius klausimus, kurie buvo parengti atsižvelgiant į lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino programą. Dalyvavimas protų kovose mokiniams ne tik padėjo prisiminti lietuvių literatūros rašytojus ir jų kūrinius, bet ir skatino bendradarbiauti, kritiškai mąstyti.

Skaityti daugiau...

Fotografo diena

Balandžio 18 dieną Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centre vyko fotografo diena, kurios metu fotografai parengė viktoriną (su trimis prizinėmis vietomis). Joje dalyvavo 7 komandos. Vieną iš jų sudarė mokytojai ir administracija. Taip pat dalyvavo kitų specialybių centro mokiniai bei mokiniai, atvykę susipažinti su fotografo specialybe iš kitų mokyklų. Buvo labai smagu sulaukti svečio iš Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos – fotografijos mokytojo Jorano Bružinsko, kuris prisijungė prie komandos, laimėjusios antrąją vietą.

Skaityti daugiau...

Viktorina ,,Moku, Žinau, Gebu”

2019 m. balandžio 9 d. mūsų centre jau  11-us metus iš eilės vyko viktorina ,,Moku, Žinau, Gebu”, kurioje dalyvavo DTP-2, FLP-8 ir FLP-9 grupių mokiniai. Šį kartą buvo pasirinkta ypatingai aktuali tema: „Sveika mityba – sveikesnis ir ilgesnis gyvenimas“. Viktorinos metu mokiniai pristatė namų darbų užduotis apie daržovių, vaisių ir fizinio aktyvumo teikiamą naudą sveikatai. Toliau buvo atliekamos įvairios užduotys: išsiaiškintos mitybos klaidos, kuriami sveikesnių patiekalų receptai, įvardijamos geros sveikatos rekomendacijos, atliekama fizinio aktyvumo užduotis. O mokinių komanda,  įminusi mįslę apie bakterijas, gavo specialius prizus. Visi dalyviai, mokomosios priemonės pagalba, turėjo galimybę apžiūrėti ,,bakterijas”. Vaizdinė priemonė leido praktiškai įsitikinti, kokia reikšminga rankų švara ir kaip svarbu jas plauti. Pasibaigus užduotims, SD-10 grupės mokinės apibendrino/užtvirtino tinkamos mitybos reikšmę ir priminė sveikos mitybos piramidę.

Skaityti daugiau...

ŠIMTADIENIO ŠVENTĖ

2019 m. kovo 8 d. centre vyko tradicinė Šimtadienio šventė  „Gero 100-dienio šou“.  Šventę rengė Ap-13 gr. mokiniai: Gabija, Darius, Domantė ir Laura (profesijos mokytoja Zina). Svarbiausi renginio dalyviai – abiturientų grupės: VHK-23 (auklėtoja Sabina), VHK-27 (auklėtoja Laima), VHK-28 (auklėtoja Kristina), VK-111 (auklėtoja Romena), VF-55 (auklėtoja Jovita). Šventės vedėjai Mamertas ir Vladislav pirmiausiai į sceną pakvietė centro direktorę, kuri mokinius ir mokytojus nuoširdžiai sveikino, linkėjo sėkmės kelyje į brandą, priminė artėjančios Kovo 11-sios šventės svarbą kiekvienam iš mūsų... Abiturientams buvo paruošta šmaikščių, išmoningų, kūrybingų užduočių, o juos vertino kompetentinga komisija, išrinkusi ir apdovanojusi pačius šauniausius abiturientus. Buvo išsakyta gražių padėkos žodžių mokytojams, grupių auklėtojams už visokeriopą pagalbą, kantrybę, dėmesį.... Bendrojo ugdymo (gimnazijos) skyriaus vedėja visiems linkėjo atsakingai ruoštis brandos egzaminams,  gauti brandos atestatus ir įgyvendinti ateities svajones.

Skaityti daugiau...

Švęskime Laisvę!

2019 m. kovo 12 d. centro bendruomenė  minėjo 29-ąsiams Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines. Paruoštas informacinis stendas, skirtas Kovo 11-ąjai. Skaitėme mūsų bendruomenės narių linkėjimus Lietuvai, didžiavomės viktorinos „Lietuvai ir sau“ nugalėtojais...

Skaityti daugiau...

Viktorina ,,Sveikiausia 2019 metų grupė“

2019 m. vasario 26 d. mūsų centre vyko sveikiausios metų grupės rinkimai. Dėkojame grupėms (VK-114, VK-115,VFL-25) ir  jų vadovams už aktyvų dalyvavimą. Viktorinos metu šauniai pasirodė visos grupės, kurios puikiai atsakinėjo ir atliko užduotis. Bet nugalėtojais tampa tik viena komanda, todėl  griežta komisija susumavo rezultatus ir nugalėtojais paskelbė VHK-114 grupę (vadovė Giedrė).

Skaityti daugiau...

Masažuotojų diena

2019 m. vasario 27 d. mūsų centre vyko masažuotojų diena. Šią dieną centro lankytojai ir svečiai galėjo pasimėgauti rankų, galvos, nugaros bei kitokiais masažais. O mokiniai, besimokantys masažuotojo profesijos, gilino žinias vykusiose paskaitose apie tai, ką masažuotojui reikia žinoti: apie apgamus ir odos darinius, apie eterinių aliejų fizinį ir dvasinį poveikį sveikatai, apie mikrocirkuliacijos svarbą mūsų organizme ir Bemer terapijos panaudojimo galimybę masažuotojo darbe.

Skaityti daugiau...

ŠVĘSKIME VASARIO 16-ĄJĄ, ŠVĘSKIME LAISVĘ

2019 m. vasario 15 d. paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Parengtas stendas, skirtas Vasario 16. Organizuota viktorina „Lietuvai ir man“, kurioje dalyvavo mūsų bendruomenės nariai. Istorijos  mokytojas Kostas Rekašius apibendrino atsakymus, susijusius su Lietuvos istorija, kultūra, sportu bei šalies pažanga. Skambėjo gražiausios lietuviškos dainos, grožėjomės nuostabiais mūsų krašto vaizdais, vaišinomės saldainiais, rašėme palinkėjimus Lietuvai ir sau ...

Skaityti daugiau...

Projektas „Vaikų žemė“

Jau tradicija tampantis, antrus metus tęsiamas projektas „Vaikų žemė“, sausio 16 d. ir vėl pakvietė pasigrožėti mažamečių vaikų studijinėmis nuotraukomis.  Šiais metais šį projektą pristatė F-56 gr. mokiniai ir jų profesijos mokytoja J. Ambrazaitytė. Projektą padėjo įgyvendinti auklių vadovė R. Varnienė ir darželio „Aitvariukas“ mažieji auklėtiniai.

Skaityti daugiau...

Mažuosius ,,aitvariukus“ lankė Kalėdų senelis

2018 m. gruodžio 19 d. Kalėdų senelio laukė vaikų priežiūros kambario ,,Aitvariukas“ vaikai su tėveliais ir auklės, ir mokytojos. Gražiausių metų švenčių proga būsimos auklės kartu su profesijos mokytoja Sigita Vavilavičiene paruošė vaidinimą „Kalėdinė pasaka“. Šventinės nuotaikos užburti visi laukė Kalėdų senelio ir jis atėjo su dideliu maišu dovanų.

Skaityti daugiau...

Vaikų Kalėdų šventė 2018

Gruodžio 15 d. II kurso apeigų ir švenčių organizatoriai  ( Ap12 gr., profesijos mokytoja Zina Žvalionienė) surengė Vilniaus vaikų darželio "Išminčiukai" vaikučiams ir jų tėveliams Kalėdų šventę. Vaikai buvo pakviesti į Jurgelio Meistrelio namus, kuriuose gyveno seniai pamiršti žaislai. Jie stebuklingu būdų buvo pažadinti. Pabaigoje atvyko Kalėdų senelis, kuris išdalijo dovanas ir kartu su vaikučiais šoko bei dainavo.

Skaityti daugiau...

Advento popietė „Kalėdų dvasios beieškant“

2018 m. gruodžio 20 d. I kurso apeigų ir švenčių organizatoriai (Ap-13 gr. profesijos mokytojai Zina Žvalionienė, Deividas Janavicus) pakvietė centro bendruomenę į Advento popietę „Kalėdų dvasios beieškant“. Šiemet žiūrovai buvo pakviesti į Laplandiją, kur vyko Kalėdų senelių suvažiavimas. Jie pastebėjo, kad visame pasaulyje dingo Kalėdų dvasia ir nusiuntė jauniausią Kalėdą į Islandiją, Italiją, Afriką ir Japoniją ją surasti. Jam pavyko ten surasti vis dar gyvuojančią Kalėdų dvasią...

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema