Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Centro specialybės

Centro specialybės

„Erasmus+“: „Acquiring knowledge of European standards for development cosmetic products of organic origin“ (atnaujinta: projekto partnerių vizitas Vilniuje)

„Erasmus+“ programos strateginės partnerystės projektas
Projekto Nr. 2017-1-МK01-KА202-035426
Projektas vykdomas nuo 2017-10-01 iki 2019-09-30

Projekto partneriai:

AKADEMIJA LEONTIC SKOPJE (Makedonija)

Drottning Blankas Gymnasieskola Malmö Söderport (Švedija)
Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras (Lietuva) 

Projekto tikslas

Šiuolaikiniame pasaulyje vis labiau domimasi ekologiškais ir natūraliais kosmetikos produktais. Projekto tikslas – tobulinti mokytojų praktinius įgūdžius ir gilinti žinias apie ekologišką kosmetiką, natūralių kremų gamybą, jų naudojimą. Projekto rezultatas – ekologiškų kremų gamybos vadovas.

Projekto vykdymo eiga

2017 m. lapkričio 27-29 d. Švedijoje, Malmo mieste, vyko pirmasis projekto partnerių susitikimas. Jame dalyvavo projekto partneriai iš Makedonijos, Švedijos bei Lietuvos. VPVDPRC atstovavo direktorė R. Pečiukaitytė ir projektų vadovė R. Damkauskienė. Susitikimo metu partneriai pristatė savo institucijas, susitarė dėl tolimesnių projekto veiklų, projekto administravimo bei finansavimo taisyklių.

Susitikimo akimirkos

2018 m. kovo 12-16  d. centre vykdoma viena iš „Erasmus+“ projekto „ORGANIC“ veiklų –mokytojų, dirbančių kosmetiko mokymo programoje, mokymai. Į šiuos mokymus atvyko penki dalyviai iš Makedonijos, trys dalyviai iš Švedijos, taip pat dalyvauja ir mūsų centro mokytojai.  Mokymų dalyviai susipažino su VPVDPRC veikla, dalyvaus mokymuose, kurie vyks BIOCOS ACADEMY ir Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykloje.

Susitikimo akimirkos

 

Parengė projektų vadovė Rita Damkauskien

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema