Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Centro specialybės

Centro specialybės

"Praktika užsienyje - profesinių kompetencijų tobulinimo galimybė"(skelbiama projekto dalyvių (darbuotojų) atranka)

  • Aukštesnė kategorija: Projektai
  • Kategorija: Erasmus+
  • Atnaujinta: 2017 rugsėjo 7
  • Paskelbta: 2017 rugpjūčio 30

„Erasmus+“ profesinio mokymo 1 pagrindinio veiksmo projektas

Nr. 2017-1-LT01-KA102-034964

Projektas vykdomas nuo 2017-09-01 iki 2018-08-31 

Projekto partneriai:

Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras (paraiškos teikėjas)

Privatno Sredno Ucilishte Akademija Leontic (Makedonija)

Rigas Stila un modes profesionala vidusskola (Latvija)

Lycée Marie CURIE (Prancūzija)

Institute for European Education Programs (Vokietija)

M.I. Massaazikool OÜ (Estija)

 

Projekto santrauka:

Projekto tikslai:

- suteikti mokiniams galimybę įgyti naujų praktinių profesinių įgūdžių, kurie užtikrintų geresnes įsidarbinimo galimybes, didintų pasitikėjimą savo jėgomis bei tarpkultūrinį sąmoningumą;

- stiprinti darbuotojų, atsakingų už kirpėjų, kosmetikų bei masažuotojų mokymą, profesines bei tarpkultūrines kompetencijas, kurios užtikrins profesinio mokymo kokybę, nuolatinį mokymo programų atnaujinimą ir plėtrą.

Projekto tikslinė grupė – 32 antro ir trečio kurso kirpėjo, higienines kosmetikos kosmetiko ir masažuotojo profesijų besimokantys mokiniai, kurie vyks į stažuotes Latvijoje, Vokietijoje, Makedonijoje, Estijoje ir Prancūzijoje ir atliks profesinio mokymo praktiką (3 savaites) užsienio šalies įmonėje ar mokymo institucijų praktinio mokymo dirbtuvėse. Kita tikslinė grupė – 5 darbuotojai, atsakingi už kirpėjų, higienines kosmetikos kosmetikų ir masažuotojų profesinį mokymą, kurie vyks į Prancūziją, Vokietiją, Estiją, stebės darbą ir atliks mokomąją praktiką įmonėje bei užsienio šalies profesinio mokymo organizacijoje.

Numatomas rezultatas – praktika užsienyje leis mokiniams tobulinti profesinius darbinius įgūdžius, įgyti tarpkultūrinės komunikacijos patirties, tobulinti užsienio kalbos gebėjimus. Profesinio mokymo specialistai patobulins profesines kompetencijas, įgis tarptautines patirties. Dalyvių atsivežta patirtis ir žinios bus integruotos į profesinio mokymo kokybės gerinimą, mokymo programų turinio atnaujinimą, Centro tarptautiškumo bei žinomumo didinimą. Rezultatai bus pristatyti centro bendruomenei, socialiniams partneriams bei kitoms Lietuvos profesinio mokymo įstaigoms. 

 

Projekto vykdymo eiga:

Skelbiama projekto dalyvių (darbuotojų) atranka >>

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema