Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Centro specialybės

Centro specialybės

„Praktika užsienyje - profesinių kompetencijų tobulinimo galimybė“ (atnaujinta: mokytojų vizitas Estijoje)

  • Aukštesnė kategorija: Projektai
  • Kategorija: Erasmus+
  • Atnaujinta: 2017 gruodžio 10
  • Paskelbta: 2017 rugpjūčio 30

„Erasmus+“ profesinio mokymo 1 pagrindinio veiksmo projektas

Nr. 2017-1-LT01-KA102-034964

Projektas vykdomas nuo 2017-09-01 iki 2018-08-31 

Projekto partneriai:

Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras (paraiškos teikėjas)

Privatno Sredno Ucilishte Akademija Leontic (Makedonija)

Rigas Stila un modes profesionala vidusskola (Latvija)

Lycée Marie CURIE (Prancūzija)

Institute for European Education Programs (Vokietija)

M.I. Massaazikool OÜ (Estija)

 

Projekto santrauka:

Projekto tikslai:

- suteikti mokiniams galimybę įgyti naujų praktinių profesinių įgūdžių, kurie užtikrintų geresnes įsidarbinimo galimybes, didintų pasitikėjimą savo jėgomis bei tarpkultūrinį sąmoningumą;

- stiprinti darbuotojų, atsakingų už kirpėjų, kosmetikų bei masažuotojų mokymą, profesines bei tarpkultūrines kompetencijas, kurios užtikrins profesinio mokymo kokybę, nuolatinį mokymo programų atnaujinimą ir plėtrą.

Projekto tikslinė grupė – 32 antro ir trečio kurso kirpėjo, higienines kosmetikos kosmetiko ir masažuotojo profesijų besimokantys mokiniai, kurie vyks į stažuotes Latvijoje, Vokietijoje, Makedonijoje, Estijoje ir Prancūzijoje ir atliks profesinio mokymo praktiką (3 savaites) užsienio šalies įmonėje ar mokymo institucijų praktinio mokymo dirbtuvėse. Kita tikslinė grupė – 5 darbuotojai, atsakingi už kirpėjų, higienines kosmetikos kosmetikų ir masažuotojų profesinį mokymą, kurie vyks į Prancūziją, Vokietiją, Estiją, stebės darbą ir atliks mokomąją praktiką įmonėje bei užsienio šalies profesinio mokymo organizacijoje.

Numatomas rezultatas – praktika užsienyje leis mokiniams tobulinti profesinius darbinius įgūdžius, įgyti tarpkultūrinės komunikacijos patirties, tobulinti užsienio kalbos gebėjimus. Profesinio mokymo specialistai patobulins profesines kompetencijas, įgis tarptautines patirties. Dalyvių atsivežta patirtis ir žinios bus integruotos į profesinio mokymo kokybės gerinimą, mokymo programų turinio atnaujinimą, Centro tarptautiškumo bei žinomumo didinimą. Rezultatai bus pristatyti centro bendruomenei, socialiniams partneriams bei kitoms Lietuvos profesinio mokymo įstaigoms. 

 

Projekto vykdymo eiga:

Skelbiama projekto dalyvių (darbuotojų) atranka >>

 

„Erasmus+“ programoje dalyvaujančių mokytojų vizitas Prancūzijoje

2017 m. spalio 1-7 d. higieninės kosmetikos kosmetiko profesijos mokytoja Gražina Starinskienė ir kirpėjų profesijos mokytoja Kristina Čemeškaitė lankėsi Marie Curie Vocational School (Lycée des Métiers) Clermont–Ferrand‘e.

Vizito metu susipažino su mokyklos veikla, praktinio mokymo dirbtuvėmis, pasidalino patirtimi su mokyklos bendruomene, stebėjo higieninės kosmetikos praktinius užsiėmimus. Taip pat aplankė SPA centrą ir grožio salonus. Laisvalaikiu vyko į Clermont–Ferrand‘o centrą, grožėjosi senamiesčiu, nuostabiais parkais, miesto aikštėmis ir kalnuotu gamtovaizdžiu.

 Parengė profesijios mokytojos: Gražina Starinskienė ir Kristina Čemeškaitė

 

Skelbiama projekto dalyvių (mokinių) atranka >>

 

Mokytojų vizitas Estijoje

2017 m. lapkričio 12-18 d. masažuotojo mokymo programoje dirbančios profesijos mokytojos Auksė Bakanienė ir Ieva Stanišauskienė lankėsi Taline esančioje privačioje profesinėje mokykloje M.I. Massaazikool OÜ.

Vizito metu projekto dalyvės susipažino su mokyklos veikla, vykdomomis mokymo programomis, masažuotojų praktinio mokymo dirbtuvėmis, stebėjo praktinius užsiėmimus, susipažino su įvairiomis masažo technikomis,  Shiatsu, sportiniu masažu, Pilates mankšta. Taip pat pačios vedė Meridian masažo praktinį užsiėmimą.

Vizito akimirkos:

Parengė projektų vadovė Rita Damkauskienė

 

 

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema