Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Centro specialybės

Centro specialybės

Vilniaus „Atgajos“ specialiosios mokyklos mokiniai dalyvavo ekskursijoje

2017 m. spalio 12 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Vilniaus „Atgajos“ specialiosios mokyklos. Karjeros koordinatorės Gitana Baranskienė ir Romena Talačkienė supažindino mokinius su centre esamomis profesijomis, surengė ekskursiją po atnaujintas centro patalpas.

Skaityti daugiau...

,,Profesijų gido“ veiklos

2017 m. gegužės 2 d. ,,Profesijų gidą“ aplankė Tuskulėnų gimnazijos 10 kl. mokinės. Merginoms buvo pristatyta Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programa. Savo žiniomis ir gebėjimais dalijosi VHK-15 grupės mokinės Dominyka Stefanovičiūtė ir Irmantė Udraitė (profesijos mokytoja Anastasija Pisarevskaja).

Skaityti daugiau...

Ukmergės r. Siesikų gimnazijos mokiniai dalyvavo ekskursijoje

2017 m. balandžio 7 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko mokiniai iš Ukmergės r. Siesikų gimnazijos. Karjeros koordinatorės Gitana Baranskienė ir Romena Talačkienė supažindino mokinius su centre rengiamomis profesijomis, surengė ekskursiją po atnaujintas centro patalpas.

Skaityti daugiau...

Studijų galimybės Vilniaus dizaino kolegijoje

2017 m. kovo 6 dieną mūsų centre vyko karjeros koordinatorių (Gitanos Baranskienės ir Romenos Talačkienės) organizuota paskaita apie tolimesnes studijų galimybes. Į renginį buvo pakviestos Vilniaus dizaino kolegijos atstovės - kolegijos steigėja Giedrė Fledžinskienė ir viešųjų ryšių koordinatorė Magė Fledžinskaitė. Jos pristatė savo mokymo įstaigą, supažindino su 7 studijų programomis. Mūsų centro mokiniai plačiau sužinojo apie dizaino kolegijos studijų finansavimą, nuolaidas ir kitas išskirtines galimybes, siūlomas kolegijos studentams.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema