Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Vizualinės reklamos gamintojų paroda „Gyvybė – vertybė“

2019 m. balandžio 4 d. atidaryta socialinės reklamos projekto „Gyvybė – vertybė“ paroda, kuri atskleidžia skaudžią tiesą...   

Apie žmogaus širdį galima spręsti iš to, kaip jis elgiasi su gyvūnais (Imanuelis Kantas)

TR-1 gr. jaunuoliai, siekdami atkreipti dėmesį į socialinio elgesio su gyvūnais problemą, pasirinko šokiruojantį stilių, kuris priverčia stabtelėti, susimąstyti... Viliamės tai paskatins veikti – padėti gyvūnams rasti namus, mylėti ir globoti juos - tiek mažus, tiek suaugusius bei senstančius, o taip pat padėti tiems, kas rūpinasi jais.

Vizualinės reklamos gamintojai bendradarbiavo su gyvūnų globos organizacija VšĮ „SOS gyvūnai“. Čia jie lankėsi ir susipažino su šių gyvūnų globos namų gyventojais, organizavo fotosesijas.
Po vizito globos namuose, mokiniai ieškojo sprendimų socialinei problemai perteikti, koregavo nuotraukas, kūrė koliažus, maketavo plakatus ir atvirukus, paruošė juos spaudai.
Parodoje pateikiami TR-1 gr. mokinių darbai, demonstruojantys vaizdų apdorojimo, kompiuterinio projektavimo ir parengimo spausdinti skaitmenine spauda moduliuose įgytas kompetencijas.

Projektą kuravo profesijos mokytojos: Jovita Ambrazaitytė, Daiva Motiejūnaitė.

 

Paroda eksponuojama Centro pirmo aukšto fojė.

Kviečiame aplankyti!

 

Parengė profesijos mokytoja ekspertė Daiva Motiejūnaitė

Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo mokymo programos (M22021402) modulio „Nesudėtingų tekstilės dirbinių nėrimas“ darbų pristatymas

2018 m. sausio 30 d. dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo mokymo programos (M22021402)  moksleiviai (DTP-2 gr.) pristatė modulio „Nesudėtingų tekstilės dirbinių nėrimas“ darbus.

Moksleiviai aptarė atliktus darbus, pasakojo apie problemas, kilusias mokantis nerti. Pasidžiaugė gautais rezultatais.

Skaityti daugiau...

Modulio „Reklaminė veikla ir pristatymų rengimas“ pristatymas

Besimokydami „Reklaminės veiklos ir pristatymų rengimo“ R-9 grupės mokiniai gilinosi į reklamos kūrimo ir pateikimo subtilybes, domėjosi reklaminės kampanijos kūrimo etapais ir juos analizavo. Apibendrindami įgytas žinias bei demonstruodami praktinius įgūdžius mokiniai sukūrė renginio „Atvirų durų dienos“ reklaminę kampaniją, kurią pristatė 2017 m. lapkričio 15 dieną.

Skaityti daugiau...

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi

Rezultatas visada džiugina, jeigu procesas apgalvotas ir motyvuotas. Tai įrodė būsimos auklės (A-16 gr.) ir profesijos mokytoja Birutė Mažūnienė. Rankdarbių merginos pradėjo mokytis tik nuo vasario mėnesio, daugelis iš jų nemokėjo siūti, bet mokytojos kantrybė ir noras išmokyti nugalėjo.

Skaityti daugiau...

Įteikti floristo profesinio mokymo diplomai (modulinė programa)

2017 m. sausio 20 d. centro absolventams buvo įteikta 15 profesinio mokymo diplomų. Būsimieji floristai (auklėtoja Nijolė Kutkienė) šiltus ir gražius padėkos žodžius skyrė centro direktorei, mokytojams ir visiems darbuotojams. Diplomantus, linkėdama sėkmės ir profesinės karjeros galimybių Lietuvoje, sveikino centro direktorė Rita Pečiukaitytė bei technologijų ir verslo skyriaus vedėja Valerija Griziūnienė.

Skaityti daugiau...

Modulio „Įvaizdžio kūrimas“ atsiskaitymas

II kurso kirpėjų profesijos mokiniai (K-105 gr.) Naujuosius metus pradėjo pristatydami mokyklos bendruomenei sukurtus įvaizdžius. Mokiniai atsiskaitė modulį „Įvaizdžio kūrimas“, kurį dėsto profesijos mokytoja Birutė Mažūnienė. Buvo pristatyti keli pasirinkti stiliai: avangardas, pasakos herojė Sniego karalienė, šiuolaikinis Folk stilius, liaudiška mokyklinė apranga bei „Prisiminkime 90-uosius“. Mokiniai sugebėjo puikiai perteikti pasirinktą stilių.

Skaityti daugiau...

Modulinės kirpėjų grupės modulių „Plaukų šviesinimas” ir „Plaukų dažymas” atsiskaitomieji darbai

2016 m. gruodžio 7 d. kirpėjo specialybės mokiniai (K-107 gr.) pristatė modulių „Plaukų šviesinimas” ir „Plaukų dažymas” atsiskaitomuosius darbus. Atsiskaitymo metu mokiniai profesionaliai demonstravo vyrų ar moterų plaukų dažymo/šviesinimo technologinę seką ir pristatė atliktą dažymą vertinimo komisijai. Mokinys, sėkmingai atlikęs šią praktinę užduotį, įgyja plaukų šviesinimo ir plaukų dažymo kompetencijas.

Skaityti daugiau...

Floristų modulio „Įvadas į floristiką” atsiskaitomieji darbai

2016 m. rugsėjo 20 d. Fl-22 grupės mokiniai atsiskaitė modulį „Įvadas į floristiką”. Atsiskaitymo metu mokiniai turėjo patys įsivertinti, ar yra pasirengę mokytis pagal pasirinktą programą. Pristatė atliktus pirmuosius savo floristinius darbus bei pasidalijo įspūdžiais, ką patyrė susipažinę su būsima floristo profesija.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema