Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Informaciją apie studentų ir moksleivių sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo pagerinimą studentams ir moksleiviams

Š.m. rugsėjo mėn. Valstybinė ligonių kasa prie sveikatos apsaugos ministerijos paskelbė informaciją apie studentų ir moksleivių sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo pagerinimą studentams ir moksleiviams, o ypač  pirmakursiams, kurie atvyksta studijoms iš kitų tolimų Lietuvos regionų. Pirmakursiai, atvykę į Vilnių iš anksto turi orientuotis į kokią gydymo įstaigą jie galės kreiptis nemokamai, jeigu netikėtai jam prireiks sveikatos priežiūros paslaugų staiga susirgus (http://www.vlk.lt/naujienos/Puslapiai/Atkreipė-studentų-dėmesį-gydymo-įstaiga-taip-pat-svarbi-kaip-būstas.aspx). 

Skaityti daugiau...

Modulio „Slaugomo asmens priežiūra“ atsiskaitymas

2018 m. gegužės 14 d.  vyko SD-9 gr. mokinių modulio „Slaugomo asmens priežiūra“ atsiskaitymas. Mokiniai atliko įvairias praktines užduotis, o teorines žinias įsivertino greituoju apklausos būdu Plickers programa. Buvo vertinama: ergonomikos, asmens higienos žinios, priemonių pasirinkimas, užduoties atlikimo eiliškumas, bendravimo įgūdžiai. Modulio užbaigimo refleksijai panaudota Web Whiteboard programa.

Skaityti daugiau...

Siuvėjų moksleivių (SI-3 gr.) gamybinė praktika Klaipėdos technologijų mokymo centre

2018 m. balandžio 9-12 dienomis siuvėjų SI-3 grupės mokiniai atliko gamybinę praktiką Tekstilės sektoriniame praktinio mokymo centre, Klaipėdoje. Žinių ir naujos patirties įgyti padėjo centre dirbantys profesijos mokytojai. Mokiniai išmoko naudotis universaliomis ir specialiomis siuvimo mašinomis, siuvinėjimo ir kišenių siuvimo automatais, drėgninio šiluminio apdorojimo įranga. Konstravimo laboratorijoje mokiniai  dirbo su automatizuotomis drabužių projektavimo, konstravimo ir modeliavimo programomis.

Skaityti daugiau...

KALNAI VILIOJA

2017 metų gruodžio mėnesį Lietuvos alpinizmas atšventė šešiasdešimt metų. Šio jubiliejaus proga mes išsiruošėme į žygį. Keliavome Sibire, Baikalo ežero pietuose, Chamar-Daban kalnagūbryje. Prieš daugelį metų ten keliavo mūsų kalnų kelionių mėgėjai, tačiau ilgainiui šis maršrutas buvo pamirštas. Tad norėjosi atgaivinti atmintį, juolab, kad šiame kalnagūbryje yra mūsų tėvynainio Jono Čerskio vardu pavadinta viršūnė.

Skaityti daugiau...

Projekto „Prieskoninės žolelės“ pristatymas

2018 m. vasario 1 d. socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės, SD-8 gr. (profesijos mokytoja Gitana Barasnkienė) ir vizualinės reklamos gamintojo specialybės R-10 gr. (profesijos mokytoja Daiva Motiejūnaitė) mokiniai pristatė integruotą projektą „Prieskoninės žolelės“, kurio tikslas - bendradarbiauti, siekiant laisvo komunikavimo ir efektyvaus produkto pardavimo.

Skaityti daugiau...

Modulio „Įvadas į fotografo profesiją“ pristatymas

Besimokydami „Įvado į fotografo profesiją“ F-56 grupės mokiniai aplankė įmones, kurių veikla tiesiogiai susijusi su fotografija. Vėliau pristatė referatus ir savo požiūrį į fotografo profesijos subtilumus. Demonstravo atliktas nuotraukas. Mokytoja metodininkė Stasė Butrimienė pasidžiaugė mokinių pozityviu požiūriu ir atliktais darbais.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema