Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Centro specialybės

Centro specialybės

Mokinių, kuriems paskirta gyvenamoji vieta bendrabutyje, sąrašas 2017/2018 m.m.

  • Aukštesnė kategorija: Bendrabutis
  • Kategorija: Informacija
  • Atnaujinta: 2017 lapkričio 10
  • Paskelbta: 2016 rugpjūčio 22

Apgyvendinimas bendrabutyje vyks rugpjūčio 31 d. (ketvirtadienį) nuo 9.00 val. iki 17.00 val.
(bendrabučio adresas: Gerosios Vilties g. 23; atvykimas: iš stoties važiuoti greituoju autobusu Nr. 2 arba  troleibusais Nr.16 ir Nr. 15 iki Gerosios Vilties stotelės).

Su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, patalynę (pagalvę, antklodę, patalynės užvalkalus, rankšluosčius), asmenines higienos ir valymo priemones.

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Grupė

1

Natalja Šeipul

A-16

2

Irma Cvilikaitė

A-16

3

Sonata Labanauskaitė

A-16

4

Deimantė Trukšnytė

I-11

5

Vilija Marčiukaitytė

I-11

6

Alexander Saburov

I-11

7

Aistė Dievaitytė

K-109

8

Samanta Pilkauskaitė

K-109

9

Diana Pečiulaitytė

K-109

10

Radvydas Baziukas

K-110

11

Urtė Maskoliūnaitė

M-4

12

Renata Masiukaitė

M-4

13

Irena Čečenikova

M-4

14

Arturas Babayan

M-4

15

Jovita Matulevičiūtė

M-4

16

Tomas Grikšas

M-4

17

Audronė Motiejūnaitė

M-5

18

Živilė Sadauskaitė

AP-11

19

Evelina Aleksandrovič

AP-11

20

Mindaugas Kartanas

R-9

21

Nojus Modestas Jankevičius

R-9

22

Diana Liachovičiūtė

R-9

23

Miglė Peleckaitė

SD-8

24

Marija Panavaitė

SD-8

25

Angelina Michalkevič

HK-20

26

Miglė Minderytė

HK-20

27

Kotryna Adomavičiūtė

HK-20

28

Loreta Petrovskaja

HK-20

29

Ieva Vaskelaitė

HK-22

30

Deimantė Zubrickaitė

HK-22

31

Ingrida Kavaliauskaitė

VHK-15

32

Sonata Stasiūnaitė

VHK-15

33

Evelina Avižaitė

VHK-15

34

Loreta Jonušaitė

VHK-15

35

Dominyka Vištėjūnaitė

VHK-19

36

Deimantė Sakalauskaitė

VHK-21

37

Justina Kralikauskaitė

VHK-21

38

Dominyka Savilionytė

VHK-21

39

Deimantė Selskaitė

VHK-21

40

Ieva Paplauskaitė

VHK-21

41

Greta Skaraitė

VHK-21

42

Gabija Petrauskaitė

VF-54

43

Indrė Šarkaitė

VF-54

44

Greta Markevičiūtė

VF-54

45

Mariuš Pyž

F-53

46

Aistė Drazdaitė

FL-22

47

Indrė Balčiūnaitė

VFL-23

48

Paulina Nariūnaitė

VFL-23

49

Gabija Jokimčiūtė

VK-108

82

Jovita Urbonavičiūtė

VK-108

51

Elena Soročinskaja

VK-108

52

Augustė Degutytė

VK-108

53

Greta Šlepikaitė

VK-108

54

Aurelija Dambrauskaitė

VK-108

55

Dovydas Mockevičius

VK-108

56

Dominyka Vilytė

FLP-7

57

Karolina Skaburskytė

A-17

58

Sigutė Ulbaitė

A-17

59

Nijolė Viškelytė

A-17

60

Emilija Kralikauskaitė

A-17

61

Agneška Petrukevič

FL-24

62

Elvina Narbutytė

HK-24

63

Gintarė Jočytė

HK-24

64

Agnieška Červinska

HK-24

65

Iveta Valūnaitė

HK-25

66

Lijana Pupienytė

HK-25

67

Justina Sirgedaitė

HK-25

68

Laima Dimšaitė

HK-25

69

Anželika Tauterytė

HK-25

70

Aistė Jalinskaitė

K-112

71

Renata Sesicka

K-112

72

Evelina Silkauskaitė

K-112

73

Tomas Jokūbauskas

R-10

74

Miroslav Kevra

AP-12

75

Greta Bimbaitė

AP-12

76

Saulius Zalieskis

AP-12

77

Raminta Repečkaitė

F-56

78

Denis Zvyagin

F-56

79

Miglė Šimkutė

I-12

80

Vesta Mikolajūnaitė-Vilimaitė

I-12

81

Nikita Zaicev

I-12

82

Tadas Radavičius

SD-9

83

Laura Dzikavičiūtė

SD-9

84

Alfredas Bystrickis

M-6

85

Silvija Misiūtė

M-6

86

Dovilė Vaitkūnaitė

VHK-23

87

Viktorija Jeriomina

VHK-23

88

Iveta Navickaitė

VHK-23

89

Ieva Zakarauskaitė

VHK-23

90

Laura Kurlinkutė

VHK-23

91

Jurgita Matijevskytė

VHK-23

92

Anastasija Lobanova

VHK-23

93

Lina Dzikavičiūtė

VHK-23

94

Gabrielė Luskevičiūtė

VHK-23

95

Deimantė Meškytė

VHK-23

96

Auksė Jakavonytė

VHK-23

97

Jovita Taraškevič

VHK-28

98

Erikas Gaidys

VF-55

99

Monika Grigonytė

VF-55

100

Roberta Stukaitė

VF-55

101

Mykolas Pranukevičius

VF-55

102

Kornelija Mačiulaitytė

VF-55

103

Monika Chmelevska

VK-111

104

Viktorija Kubasova

VK-111

105

Eva Marcinkevičiūtė

VK-111

106

Ignė Guobytė

VK-111

107

Domas Minkevičius

VK-111

108

Justina Sarulytė

VK-111

109

Goda Kondrotaitė

F-53

110

Gabrielė Butkutė

VHK-19

111

Meda Remeikytė

K-109

 

Mokinių, kuriems skirta gyvenamoji vieta bendrabutyje, sąrašas

(Mokiniai priimti mokytis  papildomo priėmimo metu) 2017–2018 m. m.

Eil. Nr.

Vardas ir  pavardė

Grupė

1.

Gerda Kardokaitė

F-56

2.

Karolina Gasiul

DTp-2

3.

Greta Bartkutė

R-10

4.

Edvinas Bagdonavičius

M-6

5

Giedrius Rusevičius

F-56

6

Ona Ripinskytė

VHK-23

7.

Raminta Čiužaitė

A-17

8.

Raminta Zakarevičiūtė

VHK-28

9.

Viktorija Elenska

HK-24

10.

Lina Katiliūtė

K-113

11

Barbora Senvaitytė

I-12

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema